Apie mus

Apie mus

UAB „Progresyvūs verslo sprendimai“ (toliau PBS) – lietuviško kapitalo konsultacinė įmonė, įkurta 2006 metais. Nuo įkūrimo pagrindinė įmonės veikla yra tarptautinio bendradarbiavimo plėtra. PBS bendradarbiaudama su užsienio partneriais plečia Lietuvos gamybinių įmonių eksporto rinkas bei tarpininkauja gamybinių pajėgumų perkėlime į Lietuvą.

Faktai

PBS istorija LT-01

Istorija

 • Bendradarbiavimas su Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA), vėliau su Versli Lietuva ir Investuok Lietuvoje pradėtas nuo veiklos pradžios. Bendradarbiavimas eksporto plėtroje ir investicijų pritraukime vyksta formuojant bendras Lietuvos verslo pozicijas tarptautinėse rinkose bei naudojantis PBS turimais verslo ryšiais tarptautinėse korporacijose.
 • Šiuo metu tarp didžiausių PBS užsienio partnerių yra tokios korporacijos, kaip: ABB, METSO, ANDRITZ, RAUTE, VDL, Nielsen & Nielsen, SIEMPELKAMP, KONECRANES, INDRA ir kt. Bendra visų PBS turimų užsienio partnerių metinė apyvarta sudaro virš 55 milijardų eurų, ir tai yra beveik 10% nuo visos ES27 NACE 29 (Machinery and equipment manufacturing) generuojamos apyvartos (621 milijardai eurų, Eurostat).
 • Įmonės strategija nuo pat pradžių buvo orientuota į inžinerinę pramonę, kaip pagrindinę gamybinės pramonės šaką. Nuo 2007 metų PBS yra LINPRA (inžinerinės pramonės asociacijos) aktyvi narė. Įmonės bendrasavininkis Tomas Jaskelevičius yra LINPRA prezidiumo narys.
 • Tomas Jaskelevičius nuo 2007 metų aktyviai dirba su ARGINTA grupės gamybinės bazės eksporto plėtra. Per pastaruosius 5 metus ARGINTA ENGINEERING UAB eksporto apimtys padidėjo daugiau nei 20 kartų (2000%).
 • Bendros eksporto apimtys Baltijos šalyse kurių sandoriuose dalyvauja PBS šiuo metu sudaro daugiau negu 50 milijonų eurų.
 • Didžiausi PBS partneriai Lietuvoje yra: ARGINTA ENGINEERING, ASTRA MACHINERY, IREMAS (Achemos grupė), Baltec CNC Technologies, Rokiškio mašinų gamykla, Jutrix ir kt.
 • Stebint Lietuvos inžinerinės pramonės gamybinių įmonių veiklą, identifikuotas procesų kontrolės trūkumas, todėl nuo 2008 metų PBS tapo oficialia verslo valdymo sistemos MONITOR ERP (Švedija) sistemos partnere Lietuvoje. Su šios sistemos kūrėjais įmonės bendrasavininkis Giedrius Valuckas jau bendradarbiavo nuo 2003 metų. Šiuo metu sistema jau naudojasi daugiau nei 50 Lietuvos įmonių. Sistemos licenzijos 2009 metais buvo padovanotos Vilniaus Gedimino Technikos Universitetui (toliau VGTU), kur šiuo metu sistema naudojama studentams simuliuojant įmonės veiklas. Giedrius Valuckas visuomeniniais pagrindais dėsto VGTU, taip prisidėdamas prie Lietuvos resursų gamybos valdymo/vadovavimo srityje didinimo.
 • Ilgainiui ERP diegimas virto gamybinių įmonių procesų inžinerija. Šiuo metu PBS inžinerinės ir baldų pramonės įmonėse vertinama kaip komanda, galinti sutvarkyti ir vizualizuoti įmonės procesus, o įdiegiant MONITOR ERP įmonių procesų valdymą perduoti jų vadovams.
 • MONITOR ERP sistema Švedijoje naudojasi virš 2000 įvairaus dydžio gamybinių įmonių, kurios netiesiogiai jau yra potencialūs PBS verslo partneriai.
 • 2009 metais iš Baltijos šalių pasitraukus Suomijos bendrovei Machinery OY, PBS perėmė įrengimų pardavimo ir aptarnavimo paslaugų teikimą Lietuvoje. Šiuo metu PBS atstovauja tokias kompanijas kaip Bystronic, Hyundai WIA, CIDAN Machinery, BLM Group ir kt.
 • Veiklos plėtra PBS suteikė galimybę užtikrinti visapusišką paslaugų teikimą gamybinėms įmonėms:
  1. Teikti užsakymus;
  2. Padėti gauti finansavimą;
  3. Sutvarkyti gamybinius procesus;
  4. Įdiegti ERP;
  5. Tiekti reikalingus įrengimus;
  6. Aptarnauti gamybinę techniką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.