10866732 - construction of a factory buildingIlgalaikių ir tvirtų ryšių su verslo partneriais visame pasaulyje palaikymas leidžia pritraukti užsienio investicijas į Lietuvą ir sėkmingai įgyvendinti rinkodaros projektus.  Kartu su EIKA susibūrėme bendram projektui Investment partner. Esame dviejų laisvųjų ekonominių zonų operatoriai (Kėdainių ir Šiaulių) bei Vilniaus industrinio parko valdytojai. Nuolat ieškome naujų investuotojų bei partnerių pramoninių sprendimų vystymui ir infrastruktūros plėtrai, o taip pat ir gamyklų, logistikos bei sandėliavimo centrų statymui.

Gamybinėms įmonėms surandame finansavimo šaltinius, ruošiame investicinius projektus, padedame gauti reikalingų lėšų iš išorinių investavimo šaltinių bei ES struktūrinių fondų. Esant poreikiui tarpininkaujame surandant strateginį investuotoją bei padedame parduodant įmonės akcijas.

  1. Sužinokite daugiau apie projektą Investment partner

 

Valdymo struktura-02

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.