Švedijos įmonė Weland Solutions AB yra pirmaujanti sandėlių valdymo ir logistikos sprendimų tiekėja. Kompaktiški vertikalūs sandėliavimo keltuvai yra pritaikyti visiems jūsų pramonės poreikiams ir leidžia greičiau ir paprasčiau tvarkyti daugiau daiktų žymiai mažesniame plote:

  • Sutaupoma 70–90% grindų ploto, palyginti su standartiniais stelažais;
  • Viskas, nuo mažiausių detalių ir varžtų iki ilgų vamzdžių, didelių plokščių ar mašinų dalių, kurių kiekvieno krovinių dėklo svoris gali siekti iki 1,5 tonos, yra laikoma kompaktiškai ir saugiai.
 

 

 

InLead Automation AB siūlo automatizavimo sprendimus, užtikrinančius ekonomišką augimą. Išsamūs standartiniai automatikos sprendimai, taip pat sprendimai, specialiai pritaikyti pagal individualius poreikius, padeda supaprastinti gamybos procesą.

 

 

Suomijos įmonė Skanveir Oy turi daugiau nei 30 metų patirtį kuriant sunkiųjų metalų plokščių pakėlimo technologijas. Skanveir vakuuminiai ir magnetiniai keltuvai garantuoja efektyvų, patikimą ir saugų kėlimą. Kad metalo apdorojimas būtų efektyvesnis, Skanveir kėlimo įrenginiai yra tiksliai išmatuoti taip, kad atitiktų specialiuosius programos reikalavimus. Krovinys lengvai ir tiksliai valdomas radijo pultu, kurį valdo tik vienas asmuo.

 

 

 

Kitos valdymo paslaugos:
  • Tiekimo grandinė
  • Gamybinių įmonių eksporto strategijos rengimas
  • Gamybinių įmonių valdymo paslaugos
  • Gamybinių įmonių atstovavimas užsienio rinkose

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.