Kviečiame į parodą TECH INDUSTRY 2016

Kviečiame į parodą TECH INDUSTRY 2016

Maloniai kviečiame apsilankyti UAB „Progresyvūs Verslo Sprendimai“ (PBS) stende (salė Nr.1, stendas: J-1) tarptautinėje inžinerinės pramonės parodoje „TECH INDUSTRY 2016“ šių metų gruodžio 1-3 d. Rygoje.

Supažindinsime su naujausiomis lakštų apdirbimo technologijomis „Bystronic“ ir „CIDAN“, vamzdžių apdirbimo technologijomis „BLM“, taip pat gamybos valdymo sistema MONITOR ERP. Turėsite galimybę ne tik pamatyti įrengimus, bet ir pabendrauti su įrangos gamintojų atstovais.

Taip pat kviečiame dalyvauti seminare apie Gamybos procesų optimizavimą ir valdymą su “Pramonė 4.0” valdymo įrankiais (Bystronic Bysoft 7, Monitor ERP). Seminaro pradžia 2016.12.02 (penktadienį) 15.00 val. konferencijų salėje Nr.1. Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis el. paštu: info@pbs.lt.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.