Lietuvos inžinerinei pramonei – lūžio metai

Lietuvos inžinerinei pramonei - lūžio metai

Inžinerinė pramonė pasiekė efektyvumo lubas – dirba maksimaliai išnaudodama pajėgumus: naują užsakymą daugelis įmonių šiandien galėtų įgyvendinti anksčiausiai po 3-4 mėnesių. Šalyje trūkstant darbuotojų įmonės negali augti plotu, todėl stiebiasi į aukštį – šiemet ėmė masiškai investuoti į technologinį pranašumą.

“Verslo žiniose” LINPRA atkreipia dėmesį, kad šiais metais įmonės investuoja į įrangą 2–3 kartus daugiau nei prieš porą metų. O Tomas Jaskelevičius teigia, kad augimą rodo ir UAB „Progresyvūs verslo sprendimai“ pardavimai – įrangos pardavėja šiemet parduoda dukart daugiau nei pernai. Pavyzdžiui, pernai per visus metus Lietuvoje pardavė 8 lazerines pjovimo stakles, o šiemet vien per pirmąjį ketvirtį pardavė jau 4 įrengimus.

Visą “Verslo žinių” straipsnį perskaityti galite čia:

http://www.vz.lt/verslo-aplinka/2017/05/24/lietuvos-inzinerinei-pramonei–luzio-metai

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.