Skaitmenizacijos svarba išmaniajam verslui

Skaitmenizacijos svarba išmaniajam verslui

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi – pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę, siekdamos priartėti prie ketvirtosios pramonės revoliucijos keliamų standartų. Įmonių susidomėjimas skaitmenizacija sparčiai auga, net 80 proc. apklaustųjų įmonių atstovų patvirtino, jog ši tema yra svarbi jų įmonei.

2017 m. gruodžio 6 d. 09.30 val. Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centre vyks Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuojama diskusija “Išmanusis verslas. Skaitmenizacijos svarba”, kurioje UAB “Progresyvūs verslo sprendimai” direktorius Tomas Jaskelevičius skaitys pranešimą “Iššūkiai skaitmenizuojant verslą”.

Renginyje bus diskutuojama apie:

  • apie skaitmenizavimo svarbą įmonėms;
  • ar bei kada įmonės skaitmenizuodamos procesus tampa konkurencingesnės;
  • įmonės dalinsis patirtimi, su kokiais iššūkiais susidūrė skaitmenizuodamos procesus;
  • skaitmenizavimo procesai statybos pramonėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.