Kviečiame į TECH INDUSTRY 2017

Kviečiame į TECH INDUSTRY 2017

Kviečiame apsilankyti mūsų stende (Salė Nr. 2, stendas: D-1) tarptautinėje inžinerinės pramonės parodoje „TECH INDUSTRY 2017“ šių metų lapkričio 30 d. – gruodžio 2 d. Rygoje.

Pristatysime naujausius pasaulyje lyderiaujančių gamintojų Bystronic ir CIDAN lakštinio plieno apdirbimo sprendimus bei BLM Group vamzdžių apdirbimo technologijas, taip pat verslo valdymo sistemą gamybininkams Monitor ERP. Turėsite galimybę ne tik pamatyti įrengimus, bet ir pabendrauti su įrangos gamintojų atstovais.

Taip pat kviečiame dalyvauti Monitor ERP seminare, skirtame esamiems ir potencialiems sistemos naudotojams, kurio metu bus pristatytomas Projektų Valdymas, Įrengimų integracija su ERP bei Monitor G5.  Dviejų valandų seminaras vyks gruodžio 1 d. (penktadienį) 11.00 val., Konferencijų salėje Nr. 1. Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis el. paštu: info@pbs.lt.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.