Tomas Jaskelevičius išrinktas LINPRA prezidentu

Tomas Jaskelevičius išrinktas LINPRA prezidentu

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentu išrinktas Tomas Jaskelevičius, UAB “Progresyvūs verslo sprendimai” valdybos pirmininkas ir UAB “Arginta Engineering” vadovas.

„Pastaraisiais metais stebime Lietuvos inžinerinėje pramonėje vykstantį proveržį ir augančias investicijas į technologinį efektyvumą. Tačiau auga ir tarptautinė konkurencija, o daugelio šio sektoriaus įmonių produkcija vis dar nėra itin aukštos pridėtinės vertės. Todėl kartu su atsinaujinusia asociacijos vadovybe sieksime skatinti šalies inžinerijos pramonės konkurencingumą ir padėti mūsų įmonėms Europos pramonės tiekimo grandinėje pakilti į pirmąsias pozicijas. Tiek besikeičianti konkurencinė aplinka, tiek ketvirtoji pramonės revoliucija reiškia naujus iššūkius mūsų įmonėms, ir „Linpra“ yra pasirengusi joms padėti”, – pranešime spaudai sakė p. Jaskelevičius.

LINPRA vienija per 90 narių ir tarptautiniu bei nacionaliniu lygiu atstovauja metalo gaminių, mašinų ir įrangos, prietaisų, plastiko, elektrotechnikos ir elektronikos pramonės sektoriaus įmonių interesams. Asociacijos atstovaujamo sektoriaus apyvarta 2017 m. siekė 3,8 mlrd. Eur.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.