Pristatome Jums „Progressive Business Solutions” („PBS”) verslo atvejį, kuriame sužinosite apie poreikius, su kuriais susidūrė vienas iš „PBS” klientų ir kaip mūsų komanda patenkino šiuos kliento poreikius.

Klientas

Mūsų klientas – Vokietijos gamybos bendrovė „Bär Cargolift”. Įmonė yra vienas didžiausių krovininių keltuvų autotransportui gamintojų visoje ES. Dėl augančios paklausos „Bär Cargolift” vadovybė priėmė sprendimą investuoti į verslo plėtrą ir atidaryti naują gamyklą. Įmonė svarstė galimybes statyti gamyklą Lietuvoje arba Bulgarijoje.

PBS sprendimas

  1. „Progressive Business Solutions” yra Šiaulių ir Kėdainių laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) operatorius. Mūsų ekspertai pristatė „Bär Cargolift“ atstovams Lietuvos verslo aplinkos ir investicinį klimatą, laisvųjų ekonominių zonų privalumus. Padarytas pristatymas paskatino „Bär Cargolift“ pasirinkti Lietuvą, Šiaulių laisvą ekonominę zoną, gamyklos statyboms.
  2. „Bär Cargolift“ rinkosi tarp gamybinių patalpų nuomos ir gamyklos statybos variantų. „PBS” ekspertai „Bär Cargolift“ pateikė argumentus ir skaičiavimus, kurie parodė, kodėl verta statytis gamyklą patiems, o ne nuomotis patalpas.
  3. Priėmusi sprendimą statyti naują gamyklą Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje, „Bär Cargolift“ pradėjo žvalgytis tinkamų gamybos įrenginių. Pirmajam gamybos etapui įmonė turėjo poreikį įsigyti lakštines lenkimo stakles ir lakštų pjovimo lazerį. 

„Progressive Business Solutions” pristatė klientui įmonės „Bystronic”, kurios interesus „PBS” atstovauja Baltijos regione, potencialą ir technologines galimybes. Įvertinę „Bystronic” įrenginių galimybes, „Bär Cargolift“ priėmė sprendimą gamyklai Šiauliuose įsigyti „Bystronic” įrengimus:

  • „Bystronic” lakštines lenkimo stakles – Xpert Pro 150/3100 Standard;
  • „Bystronic” lakštų pjovimo lazerį – ByStar Fiber 3015 Dynamic Edition F4000.

„Bär Cargolift“ planuoja sekančius gamyklos Šiauliuose plėtros etapus. „Progressive Business Solutions” aktyviai konsultuoja „Bär Cargolift“ dėl gamybos įrenginių tolesnei gamyklos plėtrai įsigijimo klausimais. Pavyzdžiui, šiuo metu konsultuojame Klientą sandėliavimo sistemos įsigijimo klausimais.

„Bär Cargolift” iki šiol neturėjo gamybos operacijų Lietuvoje ir Lietuvoje buvo daroma plyno lauko investicija, o naujos gamybos įrangos atvežimas ir paleidimas užtrunka. Todėl „Bär Cargolift” paprašė „Progressive Business Solutions” ekspertų parinkti regione veikiančias gamybos įmones, kurios galėtų atlikti tam tikro pobūdžio kontraktinės gamybos operacijas. 

„PBS” turi itin platų gamybos įmonių kontaktų ratą Lietuvoje ir Pabaltijo regione – todėl Klientui paprašius vietinių kontraktinės gamybos įmonių kontaktų, mūsų ekspertai atsirinko tinkamus gamybos partnerius Pabaltijo regione, perdavė įmonių kontaktus „Bär Cargolift” atstovams. „Bär Cargolift” šiuo metu aktyviai veda derybas su „PBS” pasiūlytais verslo partneriais. 

„Bär Cargolift”: „Rekomenduojame Šiaulių laisvą ekonominę zoną, kaip patikimą ir pastovų partnerį vystant jūsų verslą“

„Kartu su partneriais mes sugebėjome suprojektuoti ir pastatyti aplinkai draugišką gamyklą, turinčią A+ energijos sertifikatą. Tai buvo padaryta COVID pandemijos metu per kas savaitines video konferencijas ir tik vienu vizitu per 10 mėnesių laikotarpį. Gamyklą pastatėme laiku, neviršijant numatyto biudžeto. Visais leidimų ir infrastruktūros klausimais mums labai padėjo Šiaulių LEZ ir miesto savivaldybė. Be to, kas liečia vietinius tiekėjus, tiekimo grandinės tinklą, žmones ir įrangą, Šiaulių LEZ buvo didelė nauda ir postūmis mūsų projektui. Apibendrinant: blogiausiomis sąlygomis mūsų Lietuvos ir Vokietijos komanda  puikiai padirbėjo. Aš tikrai galiu rekomenduoti Šiaulių LEZ, kaip patikimą ir pastovų partnerį vystant jūsų verslą”, – teigia „Bär Cargolift“ vadovas Tobias Baer.

Svarstote apie naujos gamybos įrangos įsigijimą?

Jeigu Jūsų įmonė svarsto apie naujos metalo apdirbimo įrangos arba sandėliavimo sistemos įsigijimą – pasikonsultuokite su „Progressive Business Solutions” ekspertais. Susisiekite su mumis. Spauskite čia