MŪSŲ TIKSLAS

Siekiame, kad mūsų klientai augtų efektyviau

20 METŲ PATIRTIS DIRBANT SU DIDŽIOSIOMIS VAKARŲ EUROPOS PRAMONĖS KORPORACIJOMIS

PBS įkūrėjai Giedrius Valuckas ir Tomas Jaskelevičius yra vieni pirmųjų Lietuvoje, gamybos įmonėse pradėję efektyvinti veiklos procesus. Vėliau, sekdami pasaulines tendencijas, jie buvo pionieriai, šalies verslams pasiūlę kaip skaitmenizuoti procesus ir gamybos įrangą. Ilgainiui Lietuvoje gamybos įmonių skaitmeninė transformacija tapo neatsiejama nuo PBS vardo. Įgytas pripažinimas ir įvertinimas tapo svaria priežastimi, kodėl garsūs pasauliniai prekiniai ženklai norėjo, kad PBS taptų oficialiais ir vieninteliais jų partneriais Baltijos šalyse. Sparčiai išaugęs  tarptautinių verslo kontaktų ratas atvėrė daug galimybių ir PBS klientams. Daugeliui naujų, tarptautinių tiekėjų klientų paieška tapo paprastesnė ir tikslesnė.

Giedrius Valuckas, LinkedIn

Ilgametis PBS bendradarbiavimas su sėkmingiausiomis pasaulio pramonės korporacijomis leido iš arti susipažinti, kaip lyderiaujančios įmonės užsitikrina tinkamą finansavimą investicijoms bei verslo plėtrai. Įgytos žinios sėkmingai pritaikomos konsultuojant PBS klientus.

Tomas Jaskelevičius, LinkedIn

Progresyvus mąstymas, pasaulinių tendencijų sekimas leidžia tvirtai teigti, kad PBS tai partneris, kuris gamybos įmonėms siūlo geriausius augimo sprendimus, grįstus praktinėmis žinioms.

Tai, kad praktinės žinios yra kertinis PBS išskirtinumas, puikiai įrodo Tomo ir Giedriaus veikla Lietuvoje. PBS įkūrėjai buvo Lietuvos inžinerinės pramonės įmonių suvienijimo iniciatoriai ir iki šiol aktyviai dalyvauja asociacijų, dirbančių inžinerinės pramonės srityje, kasdienėje veikloje formuoja Lietuvos inžinerinės pramonės plėtros viziją.

Giedrius aktyviai dalyvauja institucijų, kurių tikslas yra pritraukti investicijas į Lietuvą bei padėti įmonėms didinti eksportą, veikloje.

Tomas prisideda prie Lietuvos inžinerinės pramonės strategijos kūrimo ir jos įgyvendinimo. Taip pat jis sėkmingai padeda įmonėms žengti koja kojon su pramonės 4.0 revoliucija. „Arginta Engineering“ – vienas iš sėkmingiausių pavyzdžių. Tomas nuo 2007 metų aktyviai dirba su ARGINTA grupės gamybinės bazės eksporto plėtra. Praėjus 5 metams nuo gamyklos atidarymo, „Arginta Engineering“ eksporto apimtys padidėjo daugiau nei 15 mln. EUR.

PBS įkūrėjai savo žiniomis taip pat dalinasi ir su būsimais lyderiais – skaito paskaitas aukštosiose mokyklose bei renginiuose.

virš
0

Tiek konsultacinių projektų esame įgyvendinę nuo 2006 metų

0
X

Tiek vidutiniškai padidėja įmonių apyvarta po ilgalaikio bendradarbiavimo su PBS per 5 metus

0
X

Tiek vidutiniškai padidėja įmonių produktyvumas po ilgalaikio bendradarbiavimo su PBS

Mūsų pasiekimai

2006 m.

PBS veikla pradėta nuo lietuviškos produkcijos eksporto į užsienį. Įgijusi užsienio partnerių pripažinimą ir pasitikėjimą, PBS pradėjo ieškoti Vakarų Europos pramonės įmonėms gamybos partnerių Lietuvoje. Taip buvo duotas  startas dabartiniam PBS verslo konsultacijų paslaugai  naujų klientų ir tiekėjų paieškai.

2007 m.

PBS pradėjo klientams teikti gamybos efektyvumo ir skaitmenizavimo paslaugas . Padėję Lietuvos gamintojams išplėsti eksporto apimtis, susidūrėme su problema, kad Lietuvos gamybos įmonių verslo procesai nėra automatizuoti ir skaitmenizuoti. Tai apsunkino Lietuvos gamintojų galimybes būti patikimu partneriu Vakarų Europos pramonės korporacijoms . Prasidėjo PBS bendradarbiavimas su Monitor ERP programinės įrangos tiekėjais iš Švedijos.

2009 m.

PBS išplėtė savo paslaugų spektrą ir pradėjo konsultuoti klientus ne tik procesų, bet ir gamybinės įrangos skaitmenizavimo klausimais. Pradėjome atstovauti Vakarų Europos bendrovių, kurių įranga gali pilnai integruotis į skaitmeninį įmonės procesą, interesams.

2011 m.

Pradėjome burti Lietuvos gamybinę bendruomenę  drauge atstovauti gamybos įmonėms tarptautinėse rinkose ir dalintis patirtimi tarp įmonių. PBS įkūrėjai dalyavuja Baltijos automobilių detalių klasterio įkūrime ir Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA transformacijoje.

2014 m.

PBS klientai iš Vakarų Europos, su kuriais dirbome nuo 2006 m. formuodami tiekimo grandinę Lietuvoje, pradėjo domėtis galimybėmis  lokalizuoti perkelti? gamybą Baltijos šalyse. PBS pradėjo aktyviai konsultuoti savo partnerius iš Vakarų Europos investicijų ir plėtros galimybių Lietuvoje klausimais.

2015 m.

Įgyvendinta „Arginta Engineering“ transformacija: visiškai skaitmenizuoti procesai, įgyvendintas veiklos efektyvumo didinimas įmonės mastu. Transformacijos dėka nuo 2015 m. įmonės eksporto apimtys padidėjo daugiau nei 20 kartų.

2016-2020 m.

Aktyviai auginome partnerių ir klientų skaičių. Iš viso esame įgyvendinę daugiau nei 500 projektų.

2021 m.

Atnaujinome PBS įvaizdį, kad klientams būtų lengviau suprasti mūsų teikiamų kompleksinių paslaugų naudą. Mūsų paslaugos yra pristatomos kaip kompleksinė paslauga.