Padedame gamybos įmonėms dirbti efektyviau

PBS siūlo platų spektrą įrankių, kurie įmonėms padeda dirbti produktyviau. Turima išskirtinė patirtis leidžia klientams patarti, kaip pagerinti gamybos procesus, kokius skaitmeninius sprendimus naudoti ir kaip vadovams efektyviau valdyti įmones.

Vadovybės bei valdybos
konsultacijos

Gamybos procesų efektyvumo didinimas

Įmonių skaitmeninimo
paslaugos

Pramonei skirtų įrenginių ir programinės įrangos parinkimas

Kodėl mes?

Esame ne teoretikai, bet praktikai. Mūsų žinios ir konsultacijos yra grįstos praktine ilgamete patirtimi gamybos srityje. Kadangi puikiai suprantame gamybos verslo ypatumus, atliksime Jūsų gamybos verslo analizę, greitai rasime Jūsų gamybos verslo neefektyvumo taškus ir priežastis, pasiūlysime geriausią sprendimą, kurį įgyvendinsime kartu su Jumis.

Sėkmės istorija

Per savo karjerą teko diegti keletą skirtingų ERP sistemų, su skirtingais diegėjais tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, įvairiose įmonėse ir įvairiuose versluose – prekybos, aptarnavimo, gamybos srityse. Dėl savo kompleksiškumo, sudėtingiausias uždavinys yra gamyba – vyksta daugiau procesų, daugiau dalyvių ir labai svarbu, kad viskas būtų sinchronizuota tarp skirtingų įmonės padalinių – pardavimai, technologai, gamyba,  pirkimai, buhalterija, verslo apskaita.

Kai pirmą kartą pamačiau Monitor sistemą, supratau kad ši ERP sistema – iki galo apgalvotas, gamybai skirtas produktas. Svarbu tai, kad visi įmonės padaliniai naudojasi viena ERP sistema ir tai leidžia sutaupyti brangius įmonės resursus – darbuotojų skaičių, sumažinti investicijas į atsargas, užtikrinti savalaikį produkcijos pagaminimą ir reikiamų žaliavų tiekimą laiku, išvengti perprodukcijos, o svarbiausia laiku gauti tikslius duomenis/faktus sprendimams priimti. Naudojant visus programos modulius, sutaupomi ne tik resursai, bet ir perimami šiuolaikiniai įmonės vadybos metodai bei procesai.

Bendraujant su PBS man svarbu tai, kad jie pilnai ir gerai išmano Monitor sistemą, operatyviai sprendžia klausimus, komunikacija nekomplikuota/paprasta, o tai leidžia greitai judėti į priekį ir priimti svarbius sprendimus.

Nerijus Pacevičius, Lietwood vadovas

Mūsų technologiniai partneriai